Etkinliklerimiz

Canlı Müzik

Haftanın belli günlerinde çok sesli enstrumanlar ile icra edilen, en güzel duyguları harekete geçiren en popüler şarkılarla kafemizde canlı müzik etkinliği yapıyoruz. Etkinliğimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Pazar Kahvaltısı

Haftanın en güzel günü olarak bilinen Pazar Günü'nde sizlere en lezzetli kahvaltı menülerini sunmaktan keyif alıyoruz. Bu keyifli etkinliğimize sadece pazar günleri değil, her gün davetlisiniz!

Tavla Turnuvaları

Belirli zamanlarda iddialı başvuruları dikkate alarak oluşturduğumuz Tavla Turnuvaları; hem eğlenceli vakit geçirmemizi sağlıyor, hem de müşterilerimizin birbiri ile daha fazla kaynaşmasına, daha güzel bir aile olmamıza imkan tanıyor.

Özel Gün Organizasyonları

Yılbaşı, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi günlerin anlam ve önemlerine özel olarak hazırladığımız programlarımızda, sizlere özel ikramlarımız ve süprizlerimiz var! Programlarımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Oyun Makineleri

Hava Hokeyi, Box Makinası, Langırt gibi birbirinden eğlenceli ve çekişmeli oyunlarımız giriş katımızda mevcut. Siz değerli müşterilerimizin zamanlarını en eğlenceli şekilde geçirmesi için tüm imkanları sunuyoruz.