Hizmetlerimiz

Doğum Günü Organizasyonları

Doğum günleri için kafemizin bir bölümünü veya isteğe göre bir katını ayırıyoruz ve birbirinden eğlenceli süslemeler, animasyonlar ve özel isteklerle kutlamaların en güzel şekilde gerçekleşmesi için tüm personelimiz ve imkanlarımızla çalışıyoruz.

Evlilik Teklifleri

Evlilik teklifi için uygun ortamın hazırlanması, müziklerin seçilmesi, gerekli süslemeler ve öncesinde / sonrasında yapılacak olan ikramlar, istenirse canlı müzik gibi ek hizmetlerin verilmesi gibi; yeni bir hayata atacağınız ilk adımda sizlerle beraberiz.

Seminerler

Yapılacak seminerler ve toplantılarda sizlere uygun ortamı projeksiyon gibi imkanlarla hazırlıyoruz ve başından sonuna konuya odaklı organizasyonunuzun sorunsuz gerçekleşmesi için elimizden geleni sizlere layığıyla yapıyoruz.

Ana Okulu Etkinlikleri

Geleceğimiz olan değerli çocuklarımız için tüm imkanları sağlıyor, onların ilgi alanlarına giren malzemelerle hazırlıklarımızı yapıp organizasyonunuzun en güzel ve en eğlenceli şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Palyaço Eşliğinde Organizasyonlar

Kafemizde yapılabilecek tüm organizasyonlar için istenirse palyaço organizasyona dahil edilebilir. Birbirinden eğlenceli şakalar ve gösteriler ile organizasyona renk katıyoruz.

Paket Servis

Enfes lezzetlerimizi sizinle buluşturmak için bulunduğunuz yere paket servis hizmetimiz mevcut. Üstelik siparişiniz daha soğumadan elinizde.