Vodaland Hakkında

Kafemiz Beyşehir’imizin lokomatif bölgesinde yer almaktadır ve 3 kattan oluşmaktadır. Giriş katımız gençlerimizin eğlenebileceği oyun ekipmanları ile donatılmıştır. Orta kat restaurant bölümünden oluşmakta ve yemeklerimiz müşterilerimizin gözleri önünde, güleryüzlü mutfak personellerimiz tarafından özenle hazırlanıp sunulur. Restaurant bölümünde ailelerin kendilerini rahat hissetmesi için çocuk oyun parkımız mevcuttur.

Üçüncü katımızda ise cafe & bistro hizmetimiz bulunmaktadır. Kafe katımızda ayrıca açık alanımız mevcuttur. Müşterilerimiz için her türlü konfor düşünülmüştür.

10 yıla yakın tecrübesi ile Beyşehir’in güzide mekanlarından biri olan Vodaland Cafe, sizler için daima en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Güler yüzlü, genç çalışma arkadaşları ve geniş menüsü ile en hızlı hizmeti sunan kafemizde aile bölümleri ve teras bulunur. Evlere de paket servis yapan kafemizde, aynı zamanda haftanın belli günlerinde düzenlenen canlı müzik gibi etkinliklerle rengarenk bir eğlence merkezi haline gelir.